EN
Site map | Sharepoint | Login

Contact

Nathalie Bernaert
Coördinator GeNeSys
nathalie.bernaert@ilvo.vlaanderen.be
genesys@ilvo.vlaanderen.be

Eenheid Landbouw en Maatschappij

Erwin Wauters
ILVO-promotor PhD1
Erwin.wauters @ilvo.vlaanderen.be


Jonas Van Lancker
Doctorandus PhD1
jonas.vanlancker@ilvo.vlaanderen.be

Eenheid Technologie en Voeding

Bart Van Droogenbroeck
Els Van Pamel
ILVO-promotoren PhD2
bart.vandroogenbroeck@ilvo.vlaanderen.be 
els.vanpamel@ilvo.vlaanderen.be

Lies Kips
Doctorandus PhD2
lies.kips@ilvo.vlaanderen.be

 

Eenheid Dier - Visserij

Els Vanderperren
ILVO promotor PhD3 

els.vanderperren@ilvo.vlaanderen.be

Mike Van 't land                                                                                                                     Doctorandus PhD3

mike.vantland@ilvo.vlaanderen.be                                                                                                                                                                                          

Eenheid Plant

Bert Reubens
Bart Vandecasteele
ILVO-promotoren PhD4
bert.reubens@ilvo.vlaanderen.be
Bart.vandecasteele@ilvo.vlaanderen.be

Jarinda Viaene
Doctorandus PhD4
jarinda.viaene@ilvo.vlaanderen.be

© Gebruik van nevenstromen als systeeminnovatie (GeNeSys) | Contact Webmaster.